Dünya Döner’in Yenimahalle Şube Açılışını Başkan Yaşar Yaptı

Uzun zamandan bu yana Yenimahalle’ye modern bir döner salonu kazandırmak amacıyla uğraş veren genç iş insanları Abdulsamet Çiçek ve Hakan Seyhan Türkiye’nin döner markası Dünya Döner’i Yenimahalleli tüketicilerle buluşturdu. Birçok ilde olan “Dünya Döner” markası büyük talep üzerine bundan böyle Yenimahalle’de hizmet verecek.
Bu haber 2019-09-27 13:58:40 eklenmiş ve 752 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ ( Haber Merkezi) – Uzun zamandan bu yana Yenimahalle’ye modern bir döner salonu kazandırmak amacıyla uğraş veren genç iş insanları Abdülsamet Çiçek ve Hakan Seyhan Türkiye’nin döner markası Dünya Döner’i Yenimahalleli tüketicilerle buluşturdu.Birçok ilde şubesi olan “Dünya Döner” markası büyük talep üzerine bundan böyle Yenimahalle’de hizmet verecek.

ANTALYA’DAN YENİMAHALLE’YE UCUZ VE KALİTELİ ET DÖNER GETİRDİK

Antalya Merkezli ve kendi çiftlik hayvanlarından elde ettikleri ürünlerle Vatandaşlara leziz hizmetler sunan “Dünya Döner” Yenimahalle Merkez’de Belediye’nin karşısında hizmet vermeye başlaması, vatandaşlarda memnuniyetlik duygusunu uyandırdı.

YENİMAHALLE HALKININ DA GÜVENİLİR ET YEME HAKKI VAR

Yenimahalle İvedik Caddesi 192/A’da Belediye’nin karşısında hizmet vermeye başlayan “Dünya Döner” markalı işyeri işletmecileri genç iş insanları Abdulsamet Çiçek ve Hakan Seyhan, dünyaca ünlü bir markayı Yenimahalleli tüketicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek; “Bilindiği üzere “Dünya Döner” dünyaca ünlü  kırmızı et ürünü markasıdır. Genel Merkezimiz Antalya’dır. Antalya’da bağlı bulunduğumuz işletme sahiplerinin kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri büyükbaş hayvanlardan elde ettikleri, tamamen sağlıklı ve hijyenli etlerdir.

Dünya Döner, kendi tesislerinde özenle ve titizlikle yetiştirdikleri büyükbaş hayvanları, oldukça temiz ortamlarda keserek, arada aracı olmadan değerli müşterilerine ulaştırıyor.

Bizlerde “Dünya Döner” işletmesi yetkilileri ile görüşerek, çeşitli girişimlerimiz sonucunda, “Dünya Döner” markasını Yenimahalle’ye getirmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Tamamen sürümden kazanç elde etmeyi düşünen bir anlayışla hizmet vereceğiz. Burada günlük 200 ila 250 kilo arasında döner satmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda titizlikten ve kaliteden ödün vermeden Yenimahalle bölgesinin et dönerde bir numarası olmak amacındayız. İşletmemizde motorize ekibimiz mevcut olup paket dönerde evlere ve işyerlerine en hızlı servis yaparak herkesimden insanın tercihi olacağız.

İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ VE HALKA KALİTELİ ET DÖNER YEDİRECEĞİZ

Şimdilik, işyerimizde yaklaşık 10 genç kardeşimiz iş sahibi oldu. Nasip olursa ileriki zamanlarda, işlerimizin biraz daha rayına girmesiyle, inşallah bu sayı daha da artacaktır” diyen “Dünya Döner” Yenimahalle Şubesi işletmesinin sahipleri olan Abdulsamet Çiçek ve Hakan Seyhan, iş yerinin Yenimahalle’ye kazandırılmasında emeği geçen herkese ve açılışımızı onurlandıran ve açılış kurdelamızı keserek işyerimizin güvenilir bir yer olduğunu bizlere hissettiren Yenimahalle Belediye Başkanımız Fethi Yaşar’a, Belediye Başkan yardımcılarımıza, meclis üyelerimize, iş insanlarımıza, Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı ve Yenimahalle Gazetemizin sahibi Bahri Küpeli’ye Yenimahalle halkına çok teşekkür ediyoruz”diye konuştular.

ETİKETLER : Dünya döner et kırmızı et canlı hayvan yemek paket döner lokanta servis
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SEMT VE BÖLGE HABERLERİ haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE