Guinness Rekortmeni Ercan Buyruk farkını yine ortaya koydu

Türkiye’nin tanınmış guinness rekortmeni berberi Ercan Buyruk yine farkını ortaya koydu. Okulların açılması ile ekonomik durumu yetersiz olan çok sayıda ilköğretim çağındaki çocuğa ücretsiz traş hizmeti verdi. Yenimahallede ahilik kültürüne sahip örnek esnaf olarak gösterilen Buyruk’un örnek hareketi kentte büyük ilgi gördü.
Bu haber 2019-09-20 17:29:02 eklenmiş ve 199 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ(Haber Merkezi) - Türkiye’nin tanınmış  guinness rekortmeni  berberi Ercan Buyruk  yine farkını ortaya koydu. Okulların açılması ile ekonomik durumu yetersiz olan çok sayıda ilköğretim çağındaki çocuğa ücretsiz traş hizmeti verdi. Yenimahallede  ahilik kültürüne sahip örnek esnaf olarak gösterilen Buyruk’un örnek hareketi kentte büyük ilgi gördü.

YENIMAHALLE’NİN GUİNNESS REKORTMENLİ BERBERİ

 Gençlerin saçlarına yaptığı model ve logolarla Türkiye’nin ödüllü Guinness Rekortmeni Berberi Ercan Buyruk Dünya ve Avrupa Şampiyonlukları  ile tanınıyor.

Buyruk 2009 yılında Yenimahalle’den dünyaya farkındalık yaratan bir çalışması ile  24 saatte 366 kişiyi traş ederek  guinness rekortmeni olmuştu. Berber Ercan Buyruk, farklı zamanlarda yaşlı bakım evleri ile huzur evlerine giderek yaşlılara da ücretsiz traş hizmeti veriyor.

ETİKETLER : Guinness Rekortmeni Ercan Buyruk Berber Esnaf Yenimahalle Ahilik kültürü
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KENT HABERLERİ haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE