Şentepe, Tepebaşı Caddesi üzerinde sökülen kaldırım tehlike saçıyor

Tepebaşı Caddesi teleferik çıkış kapısının önünden geçen yolun kenarına yapılmış bordür taşlarının bağlantıları kopmuş ve sökülmüş vaziyette boş alan saçılmış bulunmaktadır. Boş alanın akşamları bir kısım insanlar için zararlı içecekleri kullandıkları mekân olarak kullanılması bölge yaşayanları tarafından dile getirilmektedir.
Bu haber 2019-07-30 18:52:41 eklenmiş ve 412 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ ( Haber Merkezi) - Şentepe Tepebaşı Caddesi Teleferik çıkışında yer alan boş alan bölge yaşayanları için tehlike saçıyor. Tepebaşı Caddesi teleferik çıkış kapısının önünden geçen yolun kenarına yapılmış bordür taşlarının bağlantıları kopmuş ve sökülmüş vaziyette boş alan saçılmış bulunmaktadır. Boş alanın akşamları bir kısım insanlar için zararlı içecekleri kullandıkları mekân olarak kullanılması bölge yaşayanları tarafından dile getirilmektedir.

Bölge sakinleri tarafından,  Büyükşehir ve Yenimahalle Belediyelerinin bağlantıları kopan ve etrafa saçılan bordür taşlarını tamir etmesi ve boş alanı telle kapatması isteniyor. Böylelikle yolun güvenli hale getirilmiş olacağı ve boş alanında zararlı içecekleri kullananlarca değerlendirilemeyeceği kaydedildi.

Teleferik çıkışı önünden geçen yolun dar olması ve kenarda kaldırımın bulunmaması nedeniyle sökülmüş olan bordür taşları yüzünden yolun ciddi tehlike saçtığını dile getiren Şentepeliler, yolun ve bölgedeki sorunlarının bira önce çözümllenmesini istiyorlar. 

ETİKETLER : kaldırım şentepe yol tretuvar teleferik cadde bordür taşı belediye büyükşehir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ANKARA haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE
SİYASET
DÜNYA