OPET Ragıp Tüzün hizmette rakipsiz

Yenimahalle’de güvenilir ve kaliteli hizmeti ile dikkatleri üzerine çeken OPET Yenimahalle Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu, müşteri memnuniyetinde bölge akaryakıt istasyonları arasında fark yaratmaya başladı.
Bu haber 2019-07-30 16:54:53 eklenmiş ve 875 kez görüntülenmiştir.

YENIMAHALLE GAZETESI ( Ekonomi Servisi) - Yenimahalle’de güvenilir ve kaliteli hizmeti ile dikkatleri üzerine çeken  OPET Yenimahalle Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu,  müşteri memnuniyetinde bölge akaryakıt istasyonları arasında fark yaratmaya başladı.

Yenimahalle OPET, geçen yıl yenilenen konsepti ile ilçede fark yaratan akaryakıt istasyonlarından birisi oldu.

KADIN İSTİHDAMINA DESTEK VERİYORUZ

Kadın iş gücü istihdamı projesini destekleyen işletme olan Opet Yenimahalle Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu güler yüzlü kadın personelleri, güvenilir hizmet anlayışı ve ticari araç sahiplerine uyguladığı yüz güldüren indirimleri ile müşterilerinin kalbini kazanmaya devam ediyor.

Yenimahallede Akaryakıt sektörünün yenilikçi ve öncü kuruluşu olan Opet Yenimahalle Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu, Türkiye gündeminin en önemli konularından biri olan kadın istihdamı konusunda  başlattığı yeni sosyal sorumluluk projesi ‘Kadın  İş Gücü’nü  kendi  istasyonunda uygulayarak  kadın istihdamının artırılmasına destek oluyor. Eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlere sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunma vizyonuyla hareket eden Yenimahalle OPET  toplumsal algıyı değiştirmek ve çalışma hayatında kadınlara fırsat eşitliği sunuyor. Opet Yenimahalle Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu kendi bölgesinde kadına sosyal hayatta ve iş hayatında karşılaştığı mesleki cinsiyet ayrımcılığına karşı istihdam ettiği kadın çalışanlarıyla ve güleryüzlü hizmet veriyor.

TİCARİ ARAÇLARA SAĞLANAN İNDİRİMLER FARK YARATIYOR

Yenimahalle OPET Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonuna büyük bir rekabet avantajı sağlayan hizmet anlayışı ile istasyona ilçe dışından da müşteri gelişlerine kapı aralıyor.İlçe genelinde Akaryakıt sektöründeki pazar payını ve istasyon hizmet anlayışını geliştiren Yenimahalle Opet Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu, tüketicinin ilk tercihi olma yolunda hızla ilerliyor.

Yenimahalle OPET Ragıp Tüzün akaryakıt istasyonu geçen yıl yenilenen konseptine bir de, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve müşterilerine sağladığı kolaylıklarlada tercih ediliyor. Bu anlamda nakit ve kartla ödeme sistemi, opet indirim kartları ve geliştirilen çeşitli kampanya sistemleri ile müşteterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

Yenimahalle Opet Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu müşterilerine sağladığı indirim kartları dışında taşıt tanıma kartı sistemi, otomobil’im sistemi yanında, Yapı Kredi Bankası kolaylıkları, Dünya kart (DKV), Ticari kart indirimi ve opet indirim  çeşitleri ile  son bir yılın Yenimahalle’de  en hızlı ve tutarlı büyüyen akaryakıt istasyonu haline gelmiştir.

GÜLERYÜZLÜ EKIP ÇALIŞMASI

İstasyonda dizel, benzin, eco dizel satışı yanında mikro market alışverişi de  yapılmakta olup 3 ü kadın toplamda  8 kişilik hizmet ekibiyle istasyona gelen müşterilerine güleryüzlü ve kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Yenimahalle OPET Ragıp Tüzün akaryakıt istasyonuna depoyu doldurmak için gelen müşterilerin, bir yandan araçlarının camı silinirken, diğer yandan da  limonata ve tatlı ikramları yapılmaktadır Yenimahalle Opet  Ragıp Tüzün akaryakıt istasyonu yenilenen konsepti ile son bir yılın en başarılı  istasyonu olup gelen müşterşlerin fark yaratan hizmetler nedeniyle tekrar gelmesini sağlamaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EN TEMEL HEDEFİMİZ

OPET Yenimahalle Ragıp Tüzün Akaryakıt İstasyonu hedeflerine ulaşırken çevreye saygılı olarak hizmet, ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul ettiklerini söyleyen Istasyon Müdürü Mehmet Gündoğdu, OPET’in müşteri memnuniyeti ilkesinin en temel nedeninin, güleryüzlü hizmet, kaliteli sunum ve müşterinin geri dönüşümüdür.”diye konuştu.

ETİKETLER : Opet yenimahalle ragıp tüzün bayi akaryakıt istasyon kadın istihdamı kadın çalışan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ANKARA haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE
SİYASET
DÜNYA