YENİMAHALLE GAZETESİ 30 YAŞINDA

Birlikte bugünlere getirdiğimiz Yenimahalle Gazetesi’nin gerçek sahibi olan okurlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz...
Bu haber 2019-07-30 15:19:50 eklenmiş ve 200 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ ( Haber Merkezi) - Başkent Ankara’nın Yenimahalle İlçesinde yayınlanan Yenimahalle Gazetemiz 30 yaşına girdi. Yayın hayatına 1989 yılında başlayan ve bugüne kadar yayın yaşamını sürdüren Yenimahalle Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Bahri Küpeli’nin, Genel Yayın Yönetmeni Neşe ERSOY, Sorumlu Yazı işleri Müdürü Fadime Küpeli’nin sürdürdüğü Yenimahalle Gazetesi 30. Yayın yılında dün olduğu gibi bugünde; Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bölgesel bir yayın kuruluşudur. İnsan haklarına saygılıdır. Her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, yalan, iftiraya, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, siyasi, ahlâki ve manevi değerlere saygılı. -Tarafsız, bağımsız, özgür ve etik değerleri savunan gazetecilik anlayışı.Halkın yanında durmayı gerektiren haberde tarafsızlık. Objektif olmamızı sağlayan yorumda özgürlük. Laik, demokratik, insan haklarına saygılı, çağdaş değerleri önceleyen Cumhuriyet bilinci ve Atatürk sevgisini toplumun tüm kesimlerine yayılması için çalışan bir ilçe gazetesidir.

Yenimahalle Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı günlerde bizlere yol gösteren büyüklerimizden rahmetli Ilk Yazıişleri Müdürü Aydın Karasüleymanoğlu’na, Sevgili abimizi TBB Başkan yardımcısı gazetemizi hamisi Avukat Ünsal Toker’e, Sevgili Bakanımız Önay Alpago’ya, Yılmaz Hastür’e, Abdullah Ulutürk’e, Kaymakamlarımız Hayati Soylu’ya Orhan Kırlı’ya, Ziraat Yüksek Mühendisi değreli iş insanı Giray Balcı’ya, Ali Coşkun’a, Yusuf Yalçın’a,Yücel Çoker’e,Yenimahalle’den Türkiyeye malolmuş Levent Kırca’ya, İclal Aydın ve Beyaz’a, Avukat Erdem Akyüz’e, Cansel Güven’e,Hüseyin Boran’a, desteklerini bugüne kadar esirgemeyen Belediye Başkanlarımız Abdurrahman Oğultürk, Tuncay Alemdaroğlu, Ahmet Duyar, sevgili Başkanımız Cumhuriyet sevdalısı Fethi Yaşar,OSB Başkanlarımız Hüseyin kutsi Tuncay, Orhan Aydın, Hasan Gültekin,İş Merkezlerimizin ve Sanayi Sitelerimizin Başkanları, isimlerini burada yazmakla bitiremeyeceğimiz tüm gönül dostlarımız,sevgili çalışanlarımız, biricik okurlarımıza gönül dolusu sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Yenimahalle  Gazetesi'nin kurulduğu günden beri yayınını aralıksız olarak sürdürdüğünü ifade eden Bahri Küpeli, "Gazetemiz aralıksız olarak 30 yıldır yayın yapan Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin tek gazetesidir.  Gazetemiz sadece Ankara’da değil, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki ve yurt dışındaki Yenimahallelilere ulaşıyor. Gurbetteki Yenimahalleliler, sıla özlemini gazetemiz sayesinde gideriyor. 30. yılımıza maddi ve manevi birçok zorlukları aşarak ulaştık.

Yaşanan zorluklara rağmen 30 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunda kuşkusuz ki okuyucularımızın, kıymetli yazar ve çalışanlarımızın, destekçilerimizin ve bugüne kadar Yenimahalle Gazetesine emek veren bugün bu gazete de çeşitli nedenlerle bulunamayan dostlarımızın da emeği çok büyük. Bize bu güne kadar desteklerini esirgemeyen esnaflarımıza, iş insanlarımıza, OSB’lerin çok değerli yöneticilerine, yerel yöneticilerimize, sanayi sitelerimizin yöneticilerine, Yenimahalle halkına ve gurbetteki bütün Yyenimahallelilere hemşerilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

ETİKETLER : Yenimahalle gazete yerel 30.yıl basın yerel basın bahri küpeli oğultürk fethi yaşar levent kırca iclal aydın önay alpago
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ANKARA haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE
SİYASET
DÜNYA