Yenimahalle Gazetesi’nden Mamak Belediye Meclis üyelerine ziyaret

Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Bahri Küpeli, Sorumlu Yazıişleri Müdürü Fadime Küpeli ve gazete çalışanlarının katıldığı ziyarette; CHP listesinden Mamak Belediye Meclis üyesi seçilen gazetemiz yazarı Nermin Aydınlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Bu haber 2019-05-01 18:02:24 eklenmiş ve 372 kez görüntülenmiştir.

 

YENİMAHALLE GAZETESİ(Haber Merkezi) - Yenimahalle Gazetesi yöneticileri ve çalışanları Mamak Belediyesi Meclis Üyelerini ziyaret etti.

Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Bahri Küpeli, Sorumlu Yazıişleri Müdürü Fadime Küpeli ve gazete çalışanlarının katıldığı ziyarette; CHP listelerinden Mamak Belediye Meclisine seçilen gazetemiz yazarı Nermin Aydınlı’yı hayırlı olsun diyen heyet daha sonra CHP’li diğer Meclis üyeleri, Songül Doğan, Kenan Güler, Veysel Karani Tunç, Engür Tekin, Suat Kızılırmak, Ferhat Tokmak, Erman Barış Hökelek, Ayetullah Sarı, Haydar Demir, Hayrettin Çetin,Selahattin Ecevit’i de  makamlarında ziyaret etti.

Meclis üyeleri ile bir süre sohbet eden gazetemiz yöneticileri; Meclis üyelerinin faaliyetlerini gazetemize haber verdiklerinde haberleştirilerek kamuoyu ile paylaşılacağını ve habercilik konusunda Yenimahalle gazetesinin ilkesel tavrı olarak tarafsız bir anlayışta habercilik yaptığı ifade edildi.

 YEREL  DEMOKRASI  İÇIN BELEDIYE MECLISLERI ILK ADIM

“Belediye Meclis Üyeleri Yerel Demokrasi Açısından son derece önemli bir işleve yerine getirmektedirler. Seçmenler seçtikleri Belediye Meclis üyelerinden, o ilçenin sorunlarının çözülmesini ve daha yaşanılabilir bir İlçe haline getirilebilmesini isterler. Bizler Kentli Haklarının korunması ve ilçemize daha fazla ilgi göstermek adına, Mamak CHP Meclis üyeleri olarak bu dönem daha çok çalışarak bundan sonraki seçimlerde mutlaka Mamak’I almak zorundayız” diyen Meclis üyesi Aydınlı, “Mamak çok katmanlı bir seçmen profiline sahip bir kent, burada herkese elinizi uzattığınızda karşılık görürsünüz.Bizde CHP olarak herkesi kucaklayarak bir siyaüset yapacağız”dedi

ETİKETLER : Mamak Belediye Meclis Nermin Aydınlı Bahri Küpeli gazete
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ANKARA haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE
SİYASET
DÜNYA