BPET’in, yatırımda Türkiye BAŞARISI

Beğenilen ve tercih edilen bir dağıtım şirketi olmak konusunda kuruluşundan bugüne kadar kararlı bir şekilde ve emin adımlarla ilerleyen BPET’in Ankara’da 4”üncü öz iştiraki olmak üzere, Ankara Merkez’de Mamak İKEA karşısında bulunan istasyonu ile BPET Markası altında faaliyet gösteren 21’nci şirket işletmesini açtı.
Bu haber 2019-04-22 16:02:01 eklenmiş ve 299 kez görüntülenmiştir.

 

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi) - Ülke çapında 300’e yakın akaryakıt, 190’a yakın Oto LPG istasyonu bulunan BPET, önemli lokasyonlarda en iyi hizmeti verecek şekilde dizayn edilen akaryakıt istasyonlarının açılışlarına hız verdi.

21. ŞİRKET İŞLETMESİ

Beğenilen ve tercih edilen bir dağıtım şirketi olmak konusunda kuruluşundan bugüne kadar kararlı bir şekilde ve emin adımlarla ilerleyen BPET’in Ankara’da 4”üncü öz iştiraki olmak üzere, Ankara Merkez’de Mamak İKEA karşısında bulunan istasyonu ile BPET Markası altında faaliyet gösteren 21’nci şirket işletmesini açtı.

Açılışa BPET Onursal Başkanı M. Sıddık Balkan, Yönetim Kurulu Başkanı M. Selahattin Balkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Balkan, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Balkan, BPET Genel Müdürü Ertan Çakır ile İcra Kurulu Üyeleri ve Balkan Ailesi’nden diğer mensupları katıldı.

M. SIDDIK BALKAN

Törende konuşan Onursal Başkan M. Sıddık Balkan, “ Makul ve mantıklı yatırımlarla ülkemizin kilit noktalarında BPET markasını tüketici ile buluşturmak istiyoruz. 50 yılı aşkın süredir Balkan ailesi olarak Petrol, İnşaat, Lojstik ve Maden alanlarında azimle çalışıyor değer üretiyoruz. 7’den 70’e Balkan Ailesi’nin sloganı çalışmak, çalışmak ve memleket için üretmektir” dedi.

SELAHATTİN BALKAN

Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Balkan ise “Amacımız 81 vilayetimizde bulunarak istasyon ağımızı genişletip hem müşterilerimize yakın olmak hem de ülkemize daha çok hizmet vermek istiyoruz” diye konuştu.

2018 Cirolarının 1.9 Milyar TL olduğunu söyleyen Balkan, 2019 hedeflerinin ise 2.7 Milyar TL olduğunu söyleyerek, 20 bini aşkın kişiye iş ve kazanç sağlamaktan mutlu olduklarını söyledi.

M. ALİ BALKAN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Ali Balkan da “Bugün itibari ile 21 direkt Şirket istasyonuna ulaştık. Bundan amacımız hem bizi tanımayan müşterilerimize iyi örnekler sunabilmek hem de müstakbel bayilerimizin BPET’in kalitesine ve en üst düzey hizmet arzusuna olan güveni arttırmaktır. BPET’in vizyonu en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır. Kısa bir süre içinde diğer büyük illerdeki açılışlarımız olacak sizleri davet ediyorum” dedi.

ERTAN ÇAKIR’IN SÖZLERİ

BPET Genel Müdürü Ertan Çakır ise “Yok aslında birbirimizden farkımız, tüm şirketler aynı ürünü satıyor. Ya TÜPRAŞ’tan alıyoruz ya da İtalya, Yunanistan ve çevredeki diğer ülke rafinerilerinden TSE standartlarına göre ürün ithal ediyoruz.” dedi.

EPDK ve kanunlar sayesinde artık Türkiye’de satılan 1 gram akaryakıtın dahi kalitesinin kontrol altında olduğunu, bu nedenle büyümek isteyen yerli sermaye şirketlerinin desteklenmeleri gerektiğine inandığını belirtti.

ETİKETLER : BPET M.Selahattin Balkan GAZ Akaryakıt petrol Tüpraş
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ANKARA haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE