Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesislerine Görkemli Açılış

Ankara’da en çok yüzme havuzuna sahip tek ilçesi olma özelliği taşıyan Yenimahalle Belediyesi Şentepe’de yapımını tamamladığı dördüncü yüzme havuzu düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı
Bu haber 2018-12-05 19:58:24 eklenmiş ve 205 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi) - Ankara’da  en çok yüzme havuzuna sahip tek ilçesi olma özelliği taşıyan Yenimahalle Belediyesi Şentepe’de yapımını tamamladığı dördüncü yüzme havuzu düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı

AÇILIŞA KİMLER KATILDI

Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri açılışına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi Rektörü Ali Haberal, TBMM Başkan Vekili Levent Gök, Milletvekillleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Yenimahalle İlçe yöneticileri, CHP Ankara Metropol İlçe Başkanları, Belediye başkanları, Mahalle Muhtarları, STK’ların temsilcileri, Belediye Meclis üyeleri, BAKZİFED Başkanı Bahri Küpeli, BAGİAD Başkanı Ayfer Ulusoy,Barıştepe ve Şentepe sakinleri katıldı.

“BİRLİKTE ÇALIŞTIK.BİRLİKTE BAŞARDIK VE BAŞARACAĞIZ”

Dünya çapında ünlü cerrah ve akademisyen Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın isminin verildiği yüzme havuzunun açılışında konuşan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle’de on yıldır belediye başkanıyım. Hizmet için çalıştık. Hizmet verdik. Hizmet verirken kimsenin diline, dinine, mezhebine ve ırkına bakmadık. Herkesi eşit yurttaş olarak gördük ve öyle hizmet verdik.Türkiye Cumhuriyetinin yurttaşlarına hizmet vermekten onurlu ve gururluyum.Partim yeniden üçüncü kez aday gösterdi.Aynı anlayış içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.Yenimahalle’ye hizmet sevdam aynen devam edecektir”diye konuştu.

“NE İSTEDİYSEM VERDİ VE YAPTI”

Barıştepe Muhtarı Kaya Şahin’de ”Yenimahalle Kazandırdığı hizmetlerden dolayı Fethi başkanıma sonsuz teşekkür ediyorum” diyerek başladığı konuşmasında, “Barıştepe muhtarı olarak Fethi Yaşar Başkanımdan ne istediysem mahalleme yaptı. Bir Muhtar olarak bundan daha fazla ne tür de hizmet alınabilir, Bilmiyorum. Şimdi bir tek vaadim var.Onu’da tekrar yeniden seçilirsem,Fethi Başkanımda seçilirse inşallah birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

“ŞİMDİ 7 GÜN 48 SAAT ÇALIŞACAĞIM”

Prof Dr.Mehmet Haberal ise konuşmasında: Daha önce 7 gün 24 saat çalışıyordum. Şimdi bu tesise verilen ismim nedeniyle üzerime yüklenilen görev nedeniyle 7 gün 48 saat çalışacağım.Başkanı ve Meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum.

“BAŞKAN KUL HAKKI YEMEMELİ, YAPTIĞI HER İŞİN HESABINI VERMELİ”

Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri açılışında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bizim anlayışımızda belediye başkanı kul hakkı yememeli,kul hakkını gözetmeli ve yaptığı her işin hesabını halkına vermelidir.Biz belediyelerimize ve belediye başkanlarımıza bu doğrultuda çalışmalarını ve halka hizmet götürmelerini tavsiye ediyoruz.Söylüyoruz.Fethi Başkan da Yenimahalle halkına en güzel hizmetleri yaparak halkının takdirini kazanmış bir belediye başkanı olarak çalışıyor.”dedi.

Konuşmaları ardından Kılıçdaroğlu,Haberal, Yaşar ve Milletvekilleri ile birlikte Muhtarlar açılış kurdelasını kestiler. Açılış sonrası Mehmet Haberal Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri birlikte gezen Kılıçdarolu,Yaşar ve Haberal’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

ETİKETLER : Haberal Başket Üniversitesi Yüzme havuzu Şentepe Fethi Yaşar Kılıçdaroğlu Levent Gök TBMM
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL YÖNETİM HABERLERİ haberleri
Canlı TV
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi Manşetleri
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE