GÜNEŞ-AMPÜL FARKI!


Bu makale 2017-12-23 17:27:21 eklenmiş ve 217 kez görüntülenmiştir.
Mehmet Altıparmak

Bir önceki köşe yazımda “ İyi Parti İyi Gelecek “ derken bir bildiğimiz vardı elbette. 2002 yılında iktidara gelen AKP’nin, Sayın Cumhurbaşkanının da ifade ettiği gibi metal yorgunluğu var. İşte bu metal yorgunluğuna iyi gelecek ilaç da İYİ Parti olacaktır.

“Pabucu Dama Atma” sözünü günümüze uyarlar isek; AKP’nin pabucunu İYİ Parti dama atacak gibi görünüyor.

Elin ağzı torba değil ki büzesin, şimdi ortalıkta dolaşan söylenti şu: “Ampul bağlı olduğu düğmeye basılınca söner”! İYİ Partinin amblemi ise bilindiği gibi Güneş ve Güneş’in sönmesi ise kâinatın sonlanması ile mümkün olur. Bu nedenle Güneş’in sönmesi AKP’nin ampulünün sönmesi gibi olmaz. Güneşi söndürecek anahtar daha henüz bulunmadı!

Ülkemizin etrafındaki bunca sıkıntı ise her derde deva İYİ Partinin gelmesi ile düzelecektir inşallah! İYİ Parti programında her şey düşünülmüş. Her şeyden önce İYİ Parti ülkeye huzur getirecek! Genel Başkanın kadın olması farkındalık yaratacaktır. Sayın Meral Akşener İYİ Parti’nin Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan parti Genel Merkezinin açılışında yaptığı konuşmada ismi geçen şahsiyetleri yuhalayan partilileri hemen susturmuş ve “İYİ Partide İYİ şeyler olacak kesinlikle bu tip yuhalanma olmayacaktır “ diyerek bir şeylerin değişeceğinin sinyalini vermiştir.

İYİ Parti Keçiören İlçe Sekreterlik görevine başladığım andan itibaren İlçemize gelenlere tek uyarımız “ Bu çatı altında geçmişi unutun ve İYİ şeyler düşünün İYİ işler yapalım” demek olmuştur. Alışkanlık olsa gerek geçmişi unutamayanları da mümkün olduğunca dinlememeye çalışıyorum. Kırşehir’de Yaşayan Efsane olarak anılan AHİ BABA Mustafa Karagüllü’nün bir sözü her zaman kulağıma küpe olmuştur. AHİ BABA “Evladım yanımızda olmayan biri hakkında konuşman beyhudedir” der ve dinlemez! Onun için yapacağımız şey İYİ Partili olarak artık geçmişi tefrika gibi konuşmaktansa kendi kendimize İYİ Parti olarak ne yapabilirizi konuşmak, düşünmek olmalıdır!

Dedik ya, İYİ parti ve İYİ Partili olarak ülkemizi bu bunalımlı durumdan çıkarıp huzurlu yaşanır bir yer haline getirmek olacaktır. Süratle tüm yurtta teşkilatlanma çalışmalarına hız veren İYİ Partide bu misyonu yerine getirecek tecrübeli kadroların mevcut olduğunu görmek bizleri mutlu etmektedir.

İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener ve ekibi şehir şehir dolaşarak Türkiye’yi bir uçtan diğer uca dolaşarak İYİ Parti’yi anlatmaya büyük bir hızla başlamış durumdadır. Genel Başkan ve ekibine tüm yurttaki teşkilatlar da ayak uydurup çalışınca zafer mutlak olacaktır inşallah

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE