Orhan Eren İlkokulu Trafik Eğitim Sokağı açıldı

Okul Müdürü Filiz Kısabacak,Kaymakam Selda Dural,, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Şube Müdürü Ali Arslan'ın da hazır bulundu açılışta yaptığı konuşmada amaçlarının öğrencilerde trafik ile ilgili duyarlılığı arttırmak istediklerini söyledi.
Bu haber 2018-03-06 13:00:14 eklenmiş ve 324 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi)- Batıkent Orhan Eren İlkokulu Trafik Eğitim Sokağı’nın açılışı yapıldı.

MÜDÜR FİLİZ KISABACAK’IN KONUŞMASI

Okul Müdürü Filiz Kısabacak, açılışta yaptığı konuşmada amaçlarının öğrencilerde trafik ile ilgili duyarlılığı arttırmak istediklerini söyledi.

Ülkenin gizli gündemini oluşturan trafik kazalarına, eğitim penceresinden yeni bir bakış kazandırmak istediklerini belirten Filiz Kısabacak, “Kazaları otomobiller değil insanlar şoförler yapar” sloganını kullanıldı.

KAYMAKAM SELDA DURAL DA KATILDI

Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural’ın da katıldığı açılış töreninde, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Şube Müdürü Ali Arslan da hazır bulundu.

Mahalle Muhtarı Sema Deniz ve Okul Müdürlerinin de katıldığı törende, Batıkent Orhan Eren  İlkokulu Trafik Eğitim Sokağı’nın açılışı gerçekleştirildi.

SINIFLAR GEZİLDİ, SOHBETLER EDİLDİ

Açılış sonrası Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Şube Müdürü Ali Arslan ve diğer misafirler okulun diğer bölümlerini ve sınıfları gezerek veli, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.  

ETİKETLER : Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural Milli Eğitim Şube Mütdürü Ali Aslan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE