Yenimahallelileri korkutan hırsızlık vakaları…

Eve daldılar, otel gibi kaldılar 3 TV, 4 laptopu ÇALDILAR: Yenimahalle, Ankara’nın en huzurlu yerlerinden biri iken, Ragıp Tüzün Caddesi ve Miralay Nazım Bey sokaklar ağırlıkta olmak üzere yaşanan hırsızlık olayları korkutucu bir hal aldı.
Bu haber 2018-01-05 10:57:20 eklenmiş ve 406 kez görüntülenmiştir.

 

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi) - Yenimahalle, Ankara’nın en huzurlu yerlerinden biri iken, Ragıp Tüzün Caddesi ve Miralay Nazım Bey sokaklar ağırlıkta olmak üzere yaşanan hırsızlık olayları korkutucu bir hal aldı.

ÖZELLİKLE BİR CADDE VE BİR SOKAK

Ragıp Tüzün Caddesi üzerindeki bazı dükkanlar ile Miralay Nazım Bey Sokak’taki bazı evlerin aynı gece içinde soyulması, güvenlik önlemlerini arttırılması konusunu da gündeme getirdi.

Yenimahalle Merkez Karakolu’nda tek ekip bulunması, devriye gezerek kontrol yapılmasına olanak tanımıyor.

LOKANTANIN CAMINI KIRDILAR

İKİ KATLI  EVİ  TALAN ETTİLER

Hırsızlar; Ragıp Tüzün Caddesi üzerindeki bir lokantanın (Dedem Kebap) camını koca bir taş ile kırarak içeri girerken, Miralay Nazım Bey Sokak’ta bulunan Semire Sertkaya’ya ait evin iki katı da hırsızların hedefi oldu.

Evin altını üstüne getiren hırsız ya da hırsızlar evden 3 televizyon, 4 laptop çalmakla kalmadı, evdeki eşyaları hallaç pamuğu gibi atarak ortalığı darmadağın etti.

KOMŞULARI ENDİŞELİ

Komşular yaşanan bu hırsızlık olayının kendilerini de endişelendirdiğini belirterek, son dönemde özellikle Suriyelilerin de etrafta sıkça görülmesinin ardından bu tür olaylar yaşandığını savunarak, Emniyet güçlerinin önlem almasını istedi.

ETİKETLER : Yenimahalle hırsızlık asayiş talan ev fareleri emniyet kebapçı karakol polis
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YENİMAHALLE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE