Boran Ailesinin En Mutlu Günü!

Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran ile eşi Leyla Boran çiftinin kızı Zehra Boran, Ünzile ve İsmail Kılıç'ın oğlu Mahmut Murat Kılıç ile dünya evine girdi.
Bu haber 2017-08-15 14:59:51 eklenmiş ve 774 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi) Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran ile eşi Leyla Boran çiftinin kızı Zehra Boran,  Ünzile ve İsmail Kılıç'ın oğlu Mahmut Murat Kılıç ile dünya evine girdi. Kınası Balâ'nın Avşar Mahallesinde, düğünün ise binin üzerinde davetlinin katılımı ile Yenimahalle Ankara Konağı Sosyal Tesislerinde yapıldı.

CUMHURİYET'İN DEĞERLERİNE İNANAN NESİLLER YETİŞTİRİN

Genç çiftin nikahını ise İç Anadolu Belediyeler Birliği (İABB) ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kıydı.Çiftin nikahını kıyan Başkan Yaşar, Çiçeği burnundaki genç çifte evlilik cüzdanını vermeden; "Cumhuriyetin değerlerine inanan, Atatürk'ün izinden giden nesiller yetiştirin"diye telkinde bulundu.

EVLILIK CÜZDANINI SAVCI KARAKUŞ VERDI

Başkan Yaşar, genç çiftlere nasihatın ardından evlilik cüzdanını şahitler arasında yer alan Ankara Cumhuriyet Savcısı Lütfi Karakuş'a verdi.

Savcı Karakuş ise evlilik cüzdanını, geleneği bozmayarak geline takdim etti.

KIMLER NIKAH ŞAHITLIĞINI YAPTI

Genç Çiftin Nikah Şahitliklerini Ankara Cumhuriyet Savcılarından Lütfi Karakuş, Balâ Belediye Başkanı Arif Kaplan, Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Anıl Savaş, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcıları Behiç Başar Bal, Yaşar Neslihanoğlu, Erhan Aras, eski CHP Ankara İl Başkanı Av. Nail Gürman, CHP İlçe Başkanı Ahmet Meşe yaptı.

DÜĞÜNE BORAN AİLESENİN BİNLERCE SEVENİ KATILDI

Düğün törenine Ak Parti, CHP ve MHP'nin yanı sıra diğer siyasi partilerden de davetlilerin katılımı ve Ankara Metropol ilçelerin belediye yönetimlerinden, Yenimahalledeki siyasi parti temsilcileri,Muhtarlar, Belediye Meclis üyeleri,YenimahalleKaymakamlığı İlçe Müdürüleri, Bala da faaliyet gösteren Siyasi Partilerin ilçe Başkanları,Belediye Meclis üyeleri,Bala Kaymakamlığı İlçe Müdürleri,Ankara'da ve Bala'da faaliyet gösteren  çok sayıda iş adamı, Ankara ve Bala'daki Sivil Toplum Örgütlerinin Temsilcileri,Yenimahalle Gazetesi Sahibi Bahri Küpeli,Yazıişleri Müdürü Fadime Küpeli ve BAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İbişoğlu ve eşi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi bürokratları, ilçe belediye bürokratları, Boran ve Kılıç ailelerinin davetlileri katıldı.

Yenimahalle Gazetesi olarak  Zehra Boran Kılıç ile Mahmut Murat Kılıç çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

ETİKETLER : Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar Başkan Yardımcısı Boran Savcı karakuş Ankara Konağı tesisleri Kartal Neslihanoğlu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YENİMAHALLE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE