TEMSA İş Makinaları Yetkili Servisi İvedik OSB'de Açıldı

Delta İş Makinaları Şirketi tarafından servis hizmeti verilecek olan TEMSA İş Makinaları servisi açılışana çok sayıda iş adamı ve firma yetkilisi yanında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'da katıldı.
Bu haber 2017-07-27 17:52:47 eklenmiş ve 587 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ ( Ekonomi Servisi) - Delta İş Makinaları Servis Merkezi İvedik OSB'de açıldı.Sektörde güvenin simgesi olarak hizmet veren.Delta İş Makineleri           2001 yılında Türkiye'deki iş makinalarına servis hizmeti vermek amacıyla kuruldu. Selçuk Dilsiz, Yılmaz Türkoğlu,Burhan Beyazova tarafından kurulan şirketin kurucuları servis sektörünün içinden gelen kişiler olarak biliniyorlar.

Komatsu iş makinaları ve forklift konusunda büyük tecrübeler edinmiş, yaptığı işin sorumluluğunu bilen, servisciliği benimseyen, gönül veren kişiler olarak bilinen Dilsiz,Türkoğlu ve Beyazova yeni işletmenin aynı zamanda 60 Personel ile hizmet vereceği ifade ettiler.

Sabancı kuruluşu olan Temsa İş Makinaları Ankara Bölge Yetkili Bayiliğini yapan şirket, aynı zamanda Karadeniz Ereğli'de yetkili bayilik hizmetini 20 personel ile sürdürüyor.  

Delta İş Makinaları Şirketi kuruluşundan hemen sonra Hamamcıoğlu A.Ş Bayiliği ile faaliyetlerine başlayıp, Cummıns Motorlarının, Bobcat mini yükleyicinin iç Anadolu yetkili servis ve yedek parça bayiliğin yürüttü.  Daha sonraki yıllarda Clark forklift bayiliği ve Özmak'ın XCMG, ve GHH tünel loderlerinin yetkili bayiliğini yürüttü 2005 yılında Komatsu forklift satış ve yedek parça bayiliği ve yetkili servisi olarak hizmete devam etti.

Teknoloji harikası  Komatsu iş makinalarının forklift satış yedek parça satış bayiliği, yetkili servis konusunda tam yetkiyi TemsaGlobal'den alan Delta İş Makinaları koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerin ürünlerine ve firmaya olan güveni sürekli kılmak, rekabet gücünün sürekliliğini sağlamak, forklift satış, yedek parça satış ve servis hizmetlerinde Türkiye genelinde en iyi hizmet veren kuruluş olarak tanınıyor.

Delta İş Makinaları Şirketi tarafından servis hizmeti verilecek olan TEMSA İş Makinaları servisi açılışana çok sayıda iş adamı ve firma yetkilisi yanında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'da katıldı.

ETİKETLER : Temsa Komatsu Delta İş Makinaları folklift servisi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE