Çayyolu’nda eğitim kurumları fuarda buluştu

Çayyolu’nda yaklaşık 3 yıl öncesinde başlayan özel okul sayılarındaki artışlar her yıl artarak devam ediyor. Sayıları hızla artan eğitim kurumlarını fuarda eğitim öğretim alanındaki faaliyetlerini tanıttılar.
Bu haber 2017-05-23 13:35:38 eklenmiş ve 604 kez görüntülenmiştir.

YENİMAHALLE GAZETESİ (Ümitköy Haber Temsilciliği) - Çayyolu’nda eğitim seferberliği başladı. Ümitköy ve Çayyolu bölgesinde 3 yıl öncesinde başlayan özel okul sayılarındaki artışlar  hızlı bir şekilde seyrini devam ettiriyor.Özel okulların yanı sıra etüt merkezleri ve yabancı dil okullarının sayıları artan Çayyolu bölgesindeki eğitim kurumlarının buluştuğu fuar başarılı bir şekilde sonuçlandı.

EĞİTİM FUARI BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Ümitköy ve Çayyolu bölgesi’nde bulunan 24 devlet okulu, 40 özel kolej ve lise, onlarca Etüt Eğitim Merkezi’nin Eğitim Öğretim hizmeti verdiği Ümitköy Çayyolu bölgesinde düzenlenen eğitim fuarı Çayyolu Bölgesi’ndeki öğrenci velilerinin ve çocuklarını okula yazdırmaya hazırlanan velilerin büyük ilgisini çekti. Ümitköy, Çayyolu ve İncek bölgesinde eğitim öğretim hizmeti veren devlet okulları, özel okullar, devlet liseler, Özel ve resmi Kolej ve Anadolu Lisesi gibi okullar eğitimde sürdürdükleri başarılı çalışmalarını fuardadeğişik etkinliklerle tanıttılar. Çayyolu Eğitim fuarına katılan ve Ümitköy Çayyolu bölgesinde faaliyet gösteren eğitim kurumları şu isimlerden oluşuyor; Bahçeşehir Koleji, Beştepe Koleji, Zafer Koleji, Bilfen Koleji, Biltek Koleji, Keşif Koleji, Özgün Sistem Çankaya Koleji, MEV Koleji, Us Akademi Koleji  ,Mehmet Tunç Koleji, Beysukent Koleji, Sınav Koleji,  Final Koleji,Gür çağ Koleji, Bağlıca/Anaşehir Koleji, Ceceli Koleji, Özel Aydın Koleji, Mutlu Yaşam Koleji, Doktorlar Koleji ,Anafartalar Koleji, Atlantik Hacı Baday,  Arte Koleji, Dost Koleji, İvme Lisesi, Dosya Anadolu Lisesi, Özgün Sistem Akademik Lisesi, Onur Koleji, Ümitköy Montesserü Kolejİ , Yaşam kent’te ilk açılan Seviye Koleji, Yaşam kent Mektebim, Yaşam kent/Doğa Koleji, Yaşam kent Uğur Koleji , ve diğerleri.

İNCEK BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN EĞİTİM KURUMLARI; 

TED Koleji, DOĞA Koleji, Okyanus Koleji, MAYA Koleji, Amerikan Kültür Koleji, Mektebim Koleji. 

ETİKETLER : Çayyolu Eğitim Fuarı Ümitköy Çayyolu Eğitim Fuarı Çay yolu Okulların Listesi Çay yolunda Okullar Yarıştı Çayyolu Eğitim Fuarına Büyük İlgi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Yenimahalle Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemap
RSS
News
DÜNYA
YENİMAHALLE
EKONOMİ
SPOR
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
EĞİTİM
ANKARA
TÜRKİYE
ÇEVRE